KONST / Litografier / Färglitografi 8895446
nr 889 5446
Färglitografi
Signerad, 122/200, motivet: 76x56
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 april 2014
kl 20:23:11
100 kr
200 kr